انتشارات خارجی, مقالات بوک مارکت

معرفی معروف ترین انتشارات خارجی

چرا نویسندگان معروف ترین انتشارات خارجی را انتخاب میکنند؟

هر نویسنده برای بهتر دیده شدن، پیدا کردن مخاطب بیشتر و داشتن رزومه ای علمی و قوی تر سراغ معروف ترین انتشارات خارجی برای نشر آثار خود می رود. هر انتشاراتی نیز در زمینه ی کتاب های مربوطه اقدام به نشر، توزیع و فروش کتاب می نماید. پیش از هر چیزی هر نویسنده ای باید بداند برای نشر کتاب خود سراغ کدام یک از این انتشارات برود. این انتشارات معروف هر یک می تواند علاوه بر نشر کتاب در معرفی این آثار نیز موفق عمل کند چرا که با معروفیت خود مخاطبان بیشتری را نیز پوشش می دهد.

معرفی معروف ترین انتشارات خارجی در بوک مارکت

معروف ترین انتشارات خارجی و زمینه های نشر

فروشگاه آنلاین کتاب – بوک مارکت در زیر به معرفی ده نشر از معروف ترین انتشارات خارجی در زمینه ی چاپ کتاب پرداخته است.

  1. نشر آموزشی مک گرا-هیل (McGraw-Hill Education)

مک گرا-هیل یکی از معروف ترین ها در زمینه ی نشر و چاپ کتاب های آموزشی می باشد. در آغاز توجه این انتشارات به چاپ کتاب در حوزه تجارت بوده که در میانه ی قرن بیستم سنت خود را تغییر می دهد و رو به چاپ کتاب در زمینه ی آموزش می آورد.

  1. اسکولاستیک (Scholastic)

این نشر در حقیقت بزرگترین ناشر و توزیع کننده کتاب های کودکان در جهان است. این دو هفته نامه ی آموزشی درباره امور مدرسه، بر رشد ادبی مخاطبان جوان و هنرمند تمرکز دارد.

  1. اسپرینگر نیچر (Springer Nature)

این انتشارات معروف آلمانی در حوزه آموزش فعالیت دارد. پژوهش و آموزش دو زمینه ی کاری این نشر هستند.

  1. گروپو پلانتا (Grupo Planeta)

معروف ترین انتشارات خارجی در حوزه ی اسپانیا و آمریکای لاتین است. این نشر محصولاتی با محوریت فرهنگ، آموزش، اخبار، بازی و انواع وسایل سرگرمی سمعی و بصری ارائه می دهد.

  1. هاچت لیور (Hachette Livre)

سومین ناشر بزرگ کتاب های تجاری در جهان است. همچنین کتاب‌های داستانی و علمی نیز بیش از 50 درصد از نشر کتاب این شرکت را تشکیل می‌دهند.

  1. ولترز کلوور (Wolters Kluwer)

همزمان با تولد کشور هلند تاسیس گردیده است. زمینه ی اصلی کار این انتشارات، علوم پزشکی است اما عمده درآمد خود را ارائه نرم افزار و خدمات آنلاین به دست می آورد.

  1. برتلزمن (Bertelsmann)

این غول نشر کتاب در حقیقت بزرگترین شرکت رسانه ای اروپا است. این نشر در تمامی زمینه ها فعالیت دارد.

  1. تامسون رویترز (Thomson Reuters)

معرفی معروف ترین انتشارات خارجی در بوک مارکت

از معروف ترین انتشارات خارجی در بخش رسانه های بین المللی است. مجموعه محصولات این نشر شامل روزنامه، رسانه های تلویزیونی، چاپ کتاب و مقاله و عمدتاً بر حوزه های قانون، اقتصاد، علوم اجتماعی، سیاسی و رسانه متمرکز است.

  1. گروه رلکس (RELX)

این نشر قبلا با نام Elsevier شناخته می شد و حوزه نشر را در بخش های علمی، فنی و پزشکی، ریسک و تجارت و حقوقی توسعه داده است. این انتشارات مسئولیت بررسی، ویرایش و انتشار 18 درصد از مقالات علمی جهان را بر عهده دارد.

  1. پیرسون (Pearson)

بزرگترین و معروف ترین انتشارات خارجی در حوزه ی آموزش است. این نشر در بیش از 70 کشور و در زمینه ی محتوا، ارزیابی و خدمات دیجیتال فعالیت دارد. تنوع پیرسون در تمام بخشهای آموزشی این انتشارات را معروف ساخته است.


لینک های مفید

شناخت بزرگترین انتشارات ایرانی

بهترین انتشارات خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *